25.10.2019.

ZAGREB

KINO KAPTOL BOUTIQUE CINEMA

Nova Ves 17 | 01 6396 720
https://www.kaptolcinema.hr

20,00 - svečano otvorenje (ulaz slobodan)
KONCERT FILMSKE GLAZBE
mješoviti pjevački zbor "CAPPELLA ODAK": "MELODIJE VELIKOG EKRANA"

20,45

SUROGAT / Dušan Vukotić / 10’ / 1961.
DOBRO DOŠLI U ZAGREB / Dragutin Vunak / 8’ / 1966.
KOLEKCIONAR / Milan Blažeković / 2ʹ20’’ / 1971.
NEK SE ČUJE I NAŠ GLAS / Krsto Papić / 17' / 1971.
PROFESOR BALTAZAR – AUGUSTOVA TREĆA SREĆA / Boris Kolar / 7' / 2019.

PAUZA

22,00
IGRANI FILM
ZAGREBAČKI EKVINOCIJ / Svebor Mihael Jelić / 94' / 2019.

23,30
IGRANI FILM
A ŽIVOT TEČE DALJE / Carl Junghans, F.W. Kraemer, Václav Kubásek / 71' / 1935.
(sniman u Hrvatskoj)

00,40
NOVI MEDIJI
TK / Damir Očko / 19'46'' / 2014.

SISAK

DOM KULTURE
“KRISTALNA KOCKA VEDRINE”

Šetalište Vladimira Nazora 12 | 044 52 74 70
www.domkkv.hr

18,00
DUGOMETRAŽNI ANIMIRANI FILM ZA DJECU
ČUDESNA ŠUMA / Milan Blažeković i Doro Vlado Hreljanović / 85’ / 1986.

19,30
ANIMIRANI FILM
PRVI KORAK / Petra Kožar / 9ʹ50'' / 2019.
ČOVJEK KOJI JE MORAO PJEVATI / Milan Blažeković / 9'36''/ 1970.
ODRASTI U MALO DRVO / Noemi Ribić / 5ʹ27ʺ / 2019.

20,00
KRATKI IGRANI FILM
SAHRANA / Tin Meze / 16' / 2019.

20,20
DUGOMETRAŽNI IGRANI FILM
BITKA NA NERETVI / Veljko Bulajić / 160’ / 1969.

22,40
DOKUMENTARNI FILM
SUSJEDI / Tomislav Žaja / 74' / 2018.

00,00
NOVI MEDIJI
TORANJ / Silvestar Kolbas / 11'49'' / 2019.
LIVE / Ksenija Turčić / 10’ / 2000.
RIBE, RIBE, KOST / Željko Radivoj / 3’ / 2018.

OTOČAC

KINO OTOČAC

Gacko pučko otvoreno učilište Otočac
Trg Dražena Bobinca 2, Otočac
www.gpou-otocac.hr

18,00
DUGOMETRAŽNI IGRANI FILM ZA DJECU
MOJ DIDA JE PAO S MARSA / Marina Andree Škop, Dražen Žarković / 75' / 2019.

19,30
ANIMIRANI FILM
SUROGAT / Dušan Vukotić / 10’ / 1961. PRVI KORAK / Petra Kožar / 9ʹ50'' / 2019. VRLO MOKRA NOĆ U MUZEJU / Milan Trenc / 7'30'' / 2017.

20,00
DUGOMETRAŽNI IGRANI FILM
F20 / Arsen Anton Ostojić / 90’ / 2018.

21,30
KRATKI IGRANI FILM
MOJ STAN / Zvonimir Berković / 13' / 1962. NAOPAKO / Filip Zadro / 13' / 2017.

22,00
DOKUMENTARNI FILM
NA KRAJU TAME / Ranko Pauković / 27’ / 2018.
1001 CRTEŽ / Dušan Vukotić / 13’ 36’’ / 1961.

22,40
DUGOMETRAŽNI IGRANI FILM
ZA ONA DOBRA STARA VREMENA / Eduard Galić / 105' / 2018.

00,15
ANIMIRANI FILM
MOTIVI / Danijel Žeželj / 6' / 2019.
UZBUDLJIVA LJUBAVNA PRIČA / Borivoj Dovniković-Bordo / 5'49'' / 1989.
PLES GORILA / Milan Blažeković / 9ʹ11ʺ / 1968.

SPLIT

KINOTEKA ZLATNA VRATA

Dioklecijanova 7 | 021 361524
www.zlatnavrata.hr

18,00
ANIMIRANI FILM
ALBATROS / Nenad Janković / 4'40''/ 2019.
BIJELI OSVETNIK / Vladimir Jutriša,Aleksandar Marks / 10' / 1962 /
BIJELA VRANA / Miran Miošić / 9'/ 2018.

18,30
KRATKI IGRANI FILM
BILA SOBA / Mladen Stanić / 19' / 2018.
BEPO / Filip Antonio Lizatović / 17' / 2019.

19,15
DOKUMENTARNI FILM
ŠKVERSKI KIPAR / Branko Ištvančić / 30' / 2012.
DOPLOVIT ĆE REX / Josip Lukić / 35'/ 2019.

20,30
DUGOMETRAŽNI IGRANI FILM
A ŽIVOT TEČE DALJE / Carl Junghans, F.W. Kraemer, Václav Kubásek / 71' / 1935.
(sniman u Hrvatskoj)

21,45
KRATKI IGRANI FILM
LOVEBOX / Ivan Turković-Krnjak / 14'25'' / 2018.

MALI LOŠINJ

KINO VLADIMIR NAZOR

Pučko otvoreno učilište Mali Lošinj, Vladimira Gortana 35 | 051 231 173
www.pou-malilosinj.hr

18,00
DUGOMETRAŽNI IGRANI FILM ZA DJECU
VUK SAMOTNJAK / Obrad Glušević / 83 / 1972.

19,30
ANIMIRANI FILM
SUROGAT / Dušan Vukotić / 10’ / 1961.
MUHA ZUNZA / Ivana Guljašević / 4’35’’/ 2009.
KOLEKCIONAR / Milan Blažeković / 2ʹ20’’ / 1971.
PRVI KORAK / Petra Kožar / 9ʹ50'' / 2019.

20,00
KRATKI IGRANI FILM
ANTIKVARIJAT / Silvio Mirošničenko / 17' / 2018.

20,20
DUGOMETRAŽNI IGRANI FILM
ZA ONA DOBRA STARA VREMENA / Eduard Galić / 105' / 2018.

22,00
DOKUMENTARNI FILM
DOPLOVIT ĆE REX / Josip Lukić / 35’ / 2019.

22,40
DUGOMETRAŽNI IGRANI FILM
A ŽIVOT TEČE DALJE / Carl Junghans, F.W. Kraemer, Václav Kubásek / 71' / 1935.

00,00
ANIMIRANI FILM
ZAGUBLJENA SJEĆANJA / Ivana Radić / 6’15’’ / 2019.
OPSESIJA / Vladimir Jutriša,Aleksandar Marks / 7ʹ36ʺ / 1983.
SATIEMANIA / Zdenko Gašparović / 16'40'' / 1978.
MALFORMANCE / PERFORMANCE / Tomislav Gregl / 3'49'' / 2017.
MORA / Vladimir Jutriša,Aleksandar Marks / 9'48'' / 1976.

00,45
NOVI MEDIJI
FILM BEZ FILMA / Dalibor Martinis / 18' / 2017.
SEKTOR / Goran Škofić / 5’29” / 2015.
RIBE, RIBE, KOST / Željko Radivoj / 3’ / 2018.

01,15
DOKUMENTARNI FILM
BINO, OKO GALEBOVO / Nikola Babić / 14’06’’ / 1973. DEVALVACIJA JEDNOG OSMIJEHA / Vojdrag Berčić / 18’ / 1967.

KOPRIVNICA

KINO VELEBIT

PUČKO OTVORENO UČILIŠTE KOPRIVNICA, Starogradska 1 | 048 624 727
www.pou-kop.hr

18,00
DUGOMETRAŽNI ANIMIRANI FILM ZA DJECU
ČUDNOVATE ZGODE ŠEGRTA HLAPIĆA / Milan Blažeković / 83' / 1997.

19,30
ANIMIRANI FILM
SUROGAT / Dušan Vukotić / 10’ / 1961.
PROZOR NA GRAD / Dušan Gačić / 8’ / 1999.
KOLEKCIONAR / Milan Blažeković / 2ʹ20’’ / 1971.
ODRASTI U MALO DRVO / Noemi Ribić / 5ʹ27ʺ / 2019.

20,00
DUGOMETRAŽNI IGRANI FILM
SAM SAMCAT / Bobo Jelčić / 74' / 2018.

22,30
DOKUMENTARNI FILM
MAJČI / Josip Lukić / 51’17” / 2018.

DUBROVNIK

KINEMATOGRAFI DUBROVNIK
DVORANA VISIA

Poljana Paska Miličevića 4 | 020 417 107
www.kinematografi.org

18,00
DUGOMETRAŽNI IGRANI FILM ZA DJECU
ŠEGRT HLAPIĆ / Silvije Petranović / 102’ / 2013.

19,45
ANIMIRANI FILM
VRLO MOKRA NOĆ U MUZEJU / Milan Trenc / 7'30'' / 2017.
BIJELI OSVETNIK / Vladimir Jutriša, Aleksandar Marks / 10’ / 1962.
ČOVJEK KOJI JE MORAO PJEVATI / Milan Blažeković / 9'36''/ 1970.
ODRASTI U MALO DRVO / Noemi Ribić / 5ʹ27ʺ / 2019.

20,30
DOKUMENTARNI FILM
DOPLOVIT ĆE REX / Josip Lukić / 35’ / 2019.
KAD TE MOJA ČAKIJA UBODE / Krsto Papić / 14’ / 1968.

21,30
KRATKI IGRANI FILM
MEHANIKA 2 / Bojan Radanović / 11' / 2019.
LJUBAV (AMOR) / Ante Babaja/ 8'42'' / 1963.

22,00
DUGOMETRAŽNI IGRANI FILM
A ŽIVOT TEČE DALJE / Carl Junghans, F.W. Kraemer, Václav Kubásek / 71' / 1935.
(sniman u Hrvatskoj)

VUKOVAR

GRADSKA KNJIŽNICA VUKOVAR

Republike Hrvatske 1 | 032 450-357
www.gkvu.hr

18,00
DUGOMETRAŽNI IGRANI FILM ZA DJECU
MOJ DIDA JE PAO S MARSA / Marina Andree Škop, Dražen Žarković / 75' / 2019.

19,30
ANIMIRANI FILM
SUROGAT / Dušan Vukotić / 10’ / 1961.
KOLEKCIONAR / Milan Blažeković / 2ʹ20’’ / 1971.
PRVI KORAK / Petra Kožar / 9ʹ50'' / 2019.

20,00
DUGOMETRAŽNI IGRANI FILM
ZA ONA DOBRA STARA VREMENA / Eduard Galić / 105' / 2018.

21,45
ANIMIRANIFILM
GAMER GIRL / Irena Jukić Pranjić / 9' / 2016.

22,00
NOVI MEDIJI
TK / Damir Očko / 19'46'' / 2014.